Ви хочете відремонтувати техніку в Одесі чи Києві по гарантії?

Тоді ласкаво просимо! Авторизований сервісний центр Restart пропонує Вам ремонт найвищого класу. Ми даємо обов’язкову гарантію на всі види ремонту.

Оставить заявку

Ця сторінка присвячена гарантійного ремонту. Ви хочете відремонтувати Ваш пристрій платним чином? Відвідайте сторінки ремонту цифровий і побутової техніки.

У Вас з’явилися додаткові питання? Ми завжди чекаємо Вашого дзвінка! Також з нами можна зв’язатися через форму зворотнього зв’язку.

Гарантійний ремонт техніки

Будь ласка, виберіть відповідну категорію:

Apple

Цифрова техніка

Велика побутова техніка

Дрібна побутова техніка

Ознайомитися з інформацією про платний і післягарантійне обслуговування можна у відповідних розділах:

Свяжитесь с нами

У Вас залишилися питання? Будь ласка, залиште заявку на ремонт або зателефонуйте нам, ми зв’яжемося з Вами в найкоротший час! Наші менеджери безкоштовно проконсультують Вас.

Залишити заявку

Гарантійне обслуговування техніки в Restart

Сервісний центр Restart має більш ніж десятирічний досвід співпраці з безліччю провідних виробників цифрової і побутової техніки. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені, що:

 • Ремонтні роботи, вироблені нами, відповідають всім стандартам фірм-виробників;
 • Ви отримуєте обов’язкову гарантію від трьох місяців на всі види ремонтних робіт у нас;
 • Ремонт у нас не порушує гарантію на новий пристрій;
 • Ми використовуємо виключно оригінальні комплектуючі та деталі, які отримуємо від самих виробників техніки.
Залишити заявку
Гарантийный ремонт бытовой техники в Одессе
Гарантийный ремонт цифровой техники в Одессе и Киеве

Переваги авторизованого сервісного центру

Restart є мультибрендовим сервісним центрів, що надають послуги найвищої якості. Ми співпрацюємо з провідними виробниками техніки: Apple, Samsung, Dell, Siemens, Bosch та багатьма іншими (більш 20 брендів) для того, щоб наші клієнти могли відремонтувати всю свою техніку в одному місці.

Авторизація дозволяє нам користуватися всіма перевагами офіційного співробітництва з виробниками. Зокрема, нам доступна вся документація на пристрої, фірмові утиліти і інструменти для діагностики, а також, оригінальні деталі для всіх видів техніки. Наші сервісні інженери мають сертифікати від виробників техніки, що підтверджує їх високий професійний рівень.

Ви завжди можете дізнатися статус ремонту Вашого пристрою прямо у нас на сайті. Спасибі, що вибрали Restart!

Зв'яжіться з нами

ReStart попереджає

Не ремонтуйте техніку самі

У деяких користувачів техніки може виникнути бажання самостійно усунути виниклу поломку. Не треба цього робити!

 • Сучасна цифрова техніка — складні цифро-аналогові пристрої. Без відповідних знань, навичок, інструментів і деталей здійснити її ремонт не вийде;
 • Електроприлади є небезпечними пристроями самі по собі (через небезпеку ураження електричним струмом). Непрофесійне втручання в них може привести до неприємних наслідків (причому скоріше не для ремонтника-самоучки, а для тих, хто буде користуватися цим приладом найчастіше);
 • Спроба самостійного ремонту дуже часто призводить до того, що неминуче подальше звернення в сервісний центр обійдеться дорожче, ніж могло обійтися до непрофесійного втручання. Регулярно до нас потрапляє техніка, якої спроби «домашнього» ремонту пішли тільки на шкоду.

Разом, якщо Ви хочете заощадити свій час, свої гроші (як це не парадоксально) і не піддавати ризику своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, які не ремонтуйте техніку самі. Зв’яжіться з нами, і ми зробимо це роботу за Вас!

Заповнити форму зворотного зв'язку
Не використовуйте зламаною технікою

У деяких випадках поломка цифрового пристрою може здаватися незначною. Найпоширеніший приклад «втоплений» смартфон, який після просушування відновив працездатність.

Проблема тут очевидна: рідкісна вода обходиться без наявності домішок. Навіть слабка кислотне середовище може привести до деградації електричних з’єднань, що тягне за собою дорогу заміну всієї плати смартфона. Висновок очевидний — залитий водою апарат потрібно терміново нести в сервісний центр, де його розберуть, повністю почистять і зроблять діагностику.

Це ж стосується всіх інших проблем, будь то поганий звук в динаміці, дефекти зображення, неполадки мікрофона, збої в роботі мережі і так далі.

Своєчасна діагностика допоможе виявити проблему на ранній стадії. Практика показує, що чим раніше проблема виявлена, тим простіше, швидше і дешевше її усунути.

Вам здається, що Ваша цифрова техніка починає барахлити? Не відкладайте справу в довгий ящик, зателефонуйте або напишіть нам, ми допоможемо швидко і професійно.

Заповнити форму зворотного зв'язку
Не звертайтесь до сумнівних майстрам

Ймовірно, у деяких цей заголовок викличе закономірну реакцію: кожен кулик своє болото хвалить. Ми готові були б погодитися з цією думкою повністю, якби нам не доводилося регулярно приймати замовлення на переробку чужої роботи.

Давайте розглянемо переваги «підвальних» сервісів:

 • Обіцяна низька ціна.

Так, це все. Більше їм нічого запропонувати. Давайте розглянемо їх недоліки:

 • Відсутність авторизації. Абсолютна більшість сервісних центрів на ринку України не мають ніяких сертифікатів від виробників техніки. Що це означає для Вас?
  1. У них немає електричних схем та іншої документації, що надаються авторизованим сервісним центрам.
  2. У них немає оригінальних деталей — таким чином, вони змушені використовувати низькоякісні аналоги.
  3. У них немає спеціалізованих інструментів для діагностики і ремонту, які, знову ж таки, виходять від виробників.
  4. Вони не несуть відповідальності перед виробниками техніки за свою роботу. 
 • Відсутність гарантії. Більшість неавторизованих ремонтних майстерень не пропонують реальну гарантію на свої ремонтні роботи. Тобто, гарантія може бути заявлена, але в разі настання гарантійного випадку, Ви не досягнете справедливості: вони часто змінюють номери телефонів, власників, юридичні особи і т.д.
 • Відсутність досвіду роботи і досвідчених інженерів в штаті. У подібних організаціях скажена «текучка» кадрів, це звичайний стан їх робочого процесу. Як правило, вони ніяк не дбають про кваліфікацію своїх майстрів, бо їхня мета — просто здійснити найбільшу кількість ремонтів в одиницю часу. 
 • Низька якість роботи, що випливає з попереднього пункту. Ремонт, проведений у таких «фахівців», часто вимагає повторного ремонту, що, на жаль, виливається для клієнта в круглу суму грошей.
 • Заявлена ​​на сайтах (озвучується по телефону) ціна найчастіше виявляється нескінченно далека від реальної. В особливо запущених випадках людям доводиться заплатити в кілька разів більше того, що їм було обіцяно, а в разі незгоди, їм починають загрожувати поліцією і судом. Чи не найприємніша ситуація, погодьтеся. 

Restart — авторизований безліччю виробників сервісний центр. У нас є всі необхідні документи, наші майстри – сертифіковані професіонали, в арсеналі яких найсучасніші інструменти і деталі. Ми несемо відповідальність за нашу роботу і перед Вами, і перед фірмами-виробниками. Ми даємо гарантію на всі види ремонтних робіт. І при всьому цьому – ціна, яку Ви заплатите нам дуже часто виявляється нижче, ніж та, яку в підсумку від Вас зажадають «кустарі».

Зробіть правильний вибір.

Заповнити форму зворотного зв'язку
Выбирайте правильный сервис по ремонту крупной бытовой техники

Переваги авторизованого сервісного центру

Быстрый и высококачественный ремонт

Ми здійснюємо високоякісний і швидкий гарантійний ремонт цифрової і побутової техніки.

Сервисные услуги высочайшего качества

Ми відповідаємо за якість наших сервісний послуг і перед виробниками техніки, і перед нашими клієнтами.

Использование оригинальных запчастей и комплектующих

Виробники постачають нам оригінальні запчастини для ремонту. Ми ніколи не маємо справи з низькоякісними підробками.

Профессиональное оборудование для диагностики и ремонта

Професійний ремонт вимагає професійного обладнання. Наші сервісні інженери мають і досконало володіють нею.

У нас работают сертифицированные брендами инженеры

Наші майстри мають сертифікати від провідних виробників побутової та цифрової техніки. 

Авторизация означает, что этому сервису доверяет сам производитель

Найбільші виробники техніки вибрали ReStart як свого авторизованого партнера, а тисячі клієнтів – як свій постійний сервісний центр. Спасибі вам!

Пропозиції з нашого магазину