Ремонт техніки Apple в Одесі та Києві

ReStart ― авторизований сервісний центр Apple.
Ми надаємо гарантію на всі види ремонтних робіт.

Ми пропонуємо Вам безкоштовну діагностику будь-яких пристроїв Apple у разі ремонту в нашому сервісі.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Ця сторінка присвячена платному ремонту. Ви бажаєте відремонтувати Вашу техніку по гарантії? Запрошуємо в наш гарантійний розділ!

Зверніть увагу на нашу програму викупу б/у пристроїв. Ми купуємо техніку Apple в будь-якому стані за готівку. Відвідайте нашу сторінку Trade-In.

Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Залиште заявку на безкоштовну консультацію

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00.  Якщо стисло, то все

  Які види несправностей ми ремонтуємо?

  Ми впораємося з ремонтом будь-якої складності. Ми міняємо розбиті екрани, що стали непридатними, акумулятори, пошкоджені камери та багато іншого.

  Всю продуктову лінійку

  Які пристрої Apple ми ремонтуємо?

  Ви можете вибрати конкретний пристрій, щоб докладніше дізнатися про сервісні послуги, які ми надаємо.

  iPhone

  MacBook

  iMac

  Mac Pro

  Mac Mini

  Apple Watch

  Air Pods

  Розширені програми заміни та ремонту

  Багато всього


  Що ми можемо повідомити цікавого?

  Є кілька цікавих фактів, пов’язаних з авторизованим ремонтом. Ми поділимося з Вами цією інформацією.

  МИ ЗІБРАЛИ ДЛЯ ВАС НАЙВАЖЛИВІШІ ВІДПОВІДІ


  Що потрібно знати про ремонт Apple?

  Ми готові відповісти на багато важливих питань ще до того, як Ви їх задасте.

  Що робити, якщо у мене зламалася техніка Apple?

  Зателефонуйте нам, замовте дзвінок або заповніть форму зворотного зв’язку. Ми зв’яжемося з Вами в найкоротший час і запропонуємо рішення проблеми.

  Рестарт займається гарантійним і платним ремонтом всієї продуктової лінійки Apple. Ми працюємо на ринку більше 15 років. 

  Чи здійснюєте ви підтримку за програмою AppleCare?

  Так, як авторизований сервісний центр, ми безкоштовно обслуговуємо клієнтів за програмою AppleCare Protection Plan при наявності чека.

  В даний момент підтримку програми AppleCare+ ми не підтримуємо. 

  Скільки коштує діагностика Apple?

  У разі проведення ремонтних роботи в Рестарті, діагностика будь-якого пристрою Apple здійснюється безкоштовно.

  У разі відмови від ремонту вартість діагностики починається від 299 гривень (в залежності від моделі пристрою і того, чи проводиться його розбирання при діагностиці).

  Як здійснюється ремонт пристроїв Apple?

  Кожен ремонт обов’язково проходить декілька етапів:

  • Оформлення заявки
   Ви повідомляєте нам симптоми несправності (наприклад, у iPhone розбитий екран, MacBook був залитий водою). Наш фахівець телефонує Вами і повідомляє попередню вартість і термін ремонту;
  • Діагностика та ремонт
   Наш інженер проводить діагностику пристрою.Діагностика потрібна для того, щоб визначити пошкоджені вузли і локалізувати проблему (несправність може свідчити про наявність прихованих проблем).
   Інженер погоджує з Вами остаточну вартість ремонту, у разі необхідності робить замовлення комплектуючих, здійснює ремонтні роботи та усуває несправність;
  • Перевірка працездатності Вашого пристрою
   Інженер здійснює комплекс тестів, аби переконатися в тому, що несправність усунено і Ваш пристрій функціонує в нормальному режимі.
  Яку гарантію ви надаєте на свою роботу?

  Ви отримуєте обов’язкову гарантію від трьох місяців на замінені деталі та роботу майстра.

  Чи здійснюєте ви гарантійний ремонт?

  Так, як авторизований сервісний центр Apple, ми здійснюємо гарантійний ремонт айфонів. Будь ласка, відвідайте наш гарантійний відділ, для отримання додаткової інформації. 

  Я хочу поміняти свій пристрій Apple на нове

  Ми пропонуємо Вам офіційну програму заміни старого Айфона (Макбука, Apple Watch…) на новий (або на той, що був у вжитку, відмінної якості). Будь ласка, зателефонуйте нам, замовте зворотний дзвінок або заповніть форму зворотного зв’язку. Ми передзвонимо Вам і надамо всю необхідну інформацію.

  Я хочу продати Вам свою техніку Apple

  Ви опинилися в потрібному місці! Рестарт купує б/у Apple в будь-якому стані по всій Україні за готівковий і безготівковий розрахунок. Будь ласка, відвідайте сторінку Trade-in для того, щоб дізнатися подробиці.

  Чому я маю звернутися саме до вас?

  Ми:

  • Досвідчені. Ми ремонтуємо техніку Apple більше десятиліття;
  • Авторизовані. Ми займаємося ремонтом «яблучних» пристроїв офіційно;
  • Відповідальні. Всі клієнти отримують гарантію на нашу роботу;
  • Зручні. Наші офіси розташовані в Одесі і Києві. Також ми здійснюємо дистанційне обслуговування пристроїв за допомогою компаній-перевізників;
  • Багатогранні. Ми не тільки ремонтуємо Apple, але і займаємося викупом б / у техніки, продажем аксесуарів, модернізацією пристроїв.

  Нам здається, що це вагомі причини для звернення до нас. 

  Чи працюєте ви з юридичними особами?

  ак. Більш того, у нас є спеціальний розділ для корпоративних клієнтів. Ми пропонуємо:

  • Організацію закупівлі обладнання,
  • Налаштування і проєктування мереж, налаштування серверів і робочих станцій,
  • Ремонт і обслуговування всього парку пристроїв організації,
  • Викуп старої техніки й обмін її на нову,
  • Оренду техніки на тривалий термін. 
  Ділимося досвідом


  Зламалося улюблене пристрій? Ось, що потрібно знати.

  Якщо бувають дискусійні питання, що стосуються ремонту, то три нижчеперелічених повинні вирішуватися абсолютно однозначним чином.

  Не ремонтуйте техніку самі

  У деяких користувачів техніки Apple може виникнути бажання самостійно усунути виниклу поломку. Не потрібно цього робити, тому що:

  • Сучасні пристрої Apple — складні цифро-аналогові пристрої. Без відповідних знань, навичок, інструментів і деталей здійснити її ремонт не вийде;
  • Електроприлади є небезпечними пристроями самі по собі (через небезпеку ураження електричним струмом). Непрофесійне втручання в них може привести до неприємних наслідків (причому скоріше не для ремонтника-самоучки, а для тих, хто буде користуватися цим приладом найчастіше);
  • Спроба самостійного ремонту дуже часто призводить до того, що неминуче подальше звернення в сервісний центр обійдеться дорожче, ніж могло обійтися до непрофесійного втручання. Регулярно до нас потрапляє техніка, якої спроби «домашнього» ремонту пішли тільки на шкоду.

  Разом, якщо Ви хочете заощадити свій час, свої гроші (як це не парадоксально) і не піддавати ризику своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, які не ремонтуйте техніку Apple самі. Зв’яжіться з нами, і ми зробимо це роботу за Вас!

  Замовити консультацію
  Не використовуйте зламаною технікою

  У деяких випадках поломка пристрою Apple може здаватися незначною. Найпоширеніший приклад «втоплений» iPhone, який після просушування відновив працездатність.

  Проблема тут очевидна: рідкісна вода обходиться без наявності домішок. Навіть слабка кислотне середовище може привести до деградації електричних з’єднань, що тягне за собою дорогу заміну всієї плати смартфона. Висновок очевидний — залитий водою апарат потрібно терміново нести в сервісний центр, де його розберуть, повністю почистять і зроблять діагностику.

  Це ж стосується всіх інших проблем, будь то поганий звук в динаміці, дефекти зображення, неполадки мікрофона, збої в роботі мережі і так далі.

  Своєчасна діагностика допоможе виявити проблему на ранній стадії. Практика показує, що чим раніше проблема виявлена, тим простіше, швидше і дешевше її усунути.

  Вам здається, що Ваша техніка Apple починає барахлити? Не відкладайте справу в довгий ящик, зателефонуйте або напишіть нам, ми допоможемо швидко і професійно.

  Замовити консультацію
  Не звертайтесь до підозрілих майстрам

  Ймовірно, у деяких цей заголовок викличе закономірну реакцію: кожен кулик своє болото хвалить. Ми готові були б погодитися з цією думкою повністю, якби нам не доводилося регулярно приймати замовлення на переробку чужої роботи.

  Давайте розглянемо переваги «підвальних» сервісів:

  • Обіцяна низька ціна.

  Так, це все. Більше їм нічого запропонувати. Давайте розглянемо їх недоліки:

  • Відсутність авторизації. Абсолютна більшість сервісних центрів на ринку України не мають ніяких сертифікатів від виробників техніки. Що це означає для Вас?
   1. У них немає електричних схем та іншої документації, що надаються авторизованим сервісним центрам.
   2. У них немає оригінальних деталей — таким чином, вони змушені використовувати низькоякісні аналоги.
   3. У них немає спеціалізованих інструментів для діагностики і ремонту, які, знову ж таки, виходять від виробників.
   4. Вони не несуть відповідальності перед виробниками техніки за свою роботу. 
  • Відсутність гарантії. Більшість неавторизованих ремонтних майстерень не пропонують реальну гарантію на свої ремонтні роботи. Тобто, гарантія може бути заявлена, але в разі настання гарантійного випадку, Ви не досягнете справедливості: вони часто змінюють номери телефонів, власників, юридичні особи і т.д.
  • Відсутність досвіду роботи і досвідчених інженерів в штаті. У подібних організаціях скажена «текучка» кадрів, це звичайний стан їх робочого процесу. Як правило, вони ніяк не дбають про кваліфікацію своїх майстрів, бо їхня мета — просто здійснити найбільшу кількість ремонтів в одиницю часу. 
  • Низька якість роботи, що випливає з попереднього пункту. Ремонт, проведений у таких «фахівців», часто вимагає повторного ремонту, що, на жаль, виливається для клієнта в круглу суму грошей.
  • Заявлена ​​на сайтах (озвучується по телефону) ціна найчастіше виявляється нескінченно далека від реальної. В особливо запущених випадках людям доводиться заплатити в кілька разів більше того, що їм було обіцяно, а в разі незгоди, їм починають загрожувати поліцією і судом. Чи не найприємніша ситуація, погодьтеся. 

  ReStart — авторизований безліччю виробників сервісний центр. У нас є всі необхідні документи, наші майстри — сертифіковані професіонали, в арсеналі яких найсучасніші інструменти і деталі. Ми несемо відповідальність за нашу роботу і перед Вами, і перед самою фірмою Apple. Ми даємо гарантію на всі види ремонтних робіт. І при всьому цьому — ціна, яку Ви заплатите нам дуже часто виявляється нижче, ніж та, яку в підсумку від Вас зажадають «кустарі». 

  Зробіть правильний вибір. 

  Замовити консультацію
  Советы, касающиеся ремонта техники Apple
  БО МИ ПРАЦЮЄМО ЧЕСНО

  Чому з нами вигідно співпрацювати?

  Ми вважаємо, що список наших переваг у порівнянні з іншими продавцями досить великий. Ознайомтеся з ним і складіть свою думку.

  Авторизованный сервис Apple в Украине

  Ми ― один із небагатьох авторизованих сервісних центрів Apple в Україні.

  Узнайте стоимость ремонта за три минуты

  Наш менеджер повідомить Вам попередню вартість ремонту і його термін по телефону. 

  Только оригинальные детали

  Ми маємо доступ до оригінальних деталей і інструментів від виробника.

  Гарантия на ремонт от трёх месяцев

  Клієнти отримують гарантію від 3 місяців на всі види ремонту.

  Наши мастера - сертифицированные Apple специалисты

  Наші майстри люблять і вміють ремонтувати пристрої Apple.

  Чиним Apple более десятилетия

  Ми ремонтуємо техніку Apple більше 10 років. Немає такої поломки, з якої ми б не впоралися.

  ВСЕ, ЩО Є — ДЛЯ ВАС

  Що ще є в нас цікавого?

  Багато всього! Можливо, ви зацікавлені в продажу своєї техніки Apple? Ми купимо її у вас. Ви хочете купити новий і б/в пристрій? Відвідайте наш Телеграм-канал.

  Задайте нам питання

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *